fbpx

Блог барбершопу BAR.T

Блог – як відображення нашої експертності. Тут ми публікуємо матеріали про те, з чим зустрічаємося щодня. Чоловічі стрижки, косметика, стрижки бороди, гоління небезпечною бритвою, догляд і укладання. Це все наші теми. У BAR.T не тільки круто стрижуть, а й відмінно знають «матчастину». Практика без теорії не те і навпаки. Зі статей ти дізнаєшся про історію чоловічих стрижок, про те, як вони з’явилися, еволюціонували і як виглядають сьогодні. Ми розглянемо різні варіації і способи виконання зачісок, а також розповімо про догляд за волоссям і їх укладання. Розповімо про те, які зачіски і форми бороди підходять під різні обличчя, як вибрати зачіску, зробити укладку і виглядати на всі сто.

  • Наші статті
Стрижка Кроп

Стрижка Кроп

Barbershop Кві 06, 2021

«Crop» - одна з найпопулярніших чоловічих стрижок сьогодні. У статті розглянемо види зачіски Кроп: гладкий, рваний, змішаний, короткий і подовжений варіант стрижки, а також техніка виконання зачіски.

Як обирати форму бороди

Як обирати форму бороди

Barbershop Бер 12, 2021

Форма бороди має визначальне значення для зовнішнього вигляду. Від стилю бороди залежить загальний образ. У статті ми розповімо, які види бороди бувають і як підібрати бороду під форму обличчя.

Мужская стрижка ФЕЙД

Чоловіча стрижка Фейд

Barbershop Бер 01, 2021

Стрижка Fade - одна з найпопулярніших чоловічих стрижок сьогодні. У статті ми розповімо про різновиди Фейду і особливості кожного типу стрижки.

Коли починає рости борода

Коли починає рости борода

Barbershop Лют 13, 2021

Борода починає рости у більшості чоловіків в 14-20 років. У статті ми розповімо докладніше про фактори які впливають на зростання бороди і як прискорити процес природними способами.

Мужская стрижка Top Knot

Чоловіча стрижка Top Knot

Barbershop Гру 29, 2020

Чоловіча зачіска Top Knot має кілька видів: Топ нот з різким і плавним переходом, а також варіант без виголених скронь. Історія і особливості стрижки.

Bar.t