fbpx

Як обирати форму бороди

Коли чоловік має намір відростити бороду, то одним з перших питань є – яку вибрати форму? Безумовно, для бороди важлива акуратність і доглянутість, але навіть це не буде рятувати зовнішній вигляд, якщо форму буде підібрано невірно. Головне завдання бороди – створити контраст, підкреслити риси обличчя. Зробити правильний вибір допоможуть досвідчені фахівці барбершопу в Києві BAR.T, які із задоволенням діляться секретами вибору. Як підібрати стильну бороду та зробити її особливістю образу – читайте в статті.

Види бороди

На сьогодні вибір форм вражає своєю різноманітністю. Довгі й короткі, класичні та незвичні, популярні та мало поширені форми. Вибір настільки різноманітний, що визначитися часом з формою буває складно. В такому випадку, професійний погляд майстрів BAR.T – найкраще рішення.

Від чого залежить вибір форми бороди

Коли з’явилося волосся на обличчі та прийшов час створити форму, важливо враховувати наступні фактори:

 1. Форма обличчя – найбільш популярний та реально робочий варіант вибору. Якщо форма підібрана правильно – це неодмінно підкреслить ваші виграшні риси обличчя. У  іншому випадку – зробить тільки гірше.
 2. Зріст. Чоловікам невисокого зросту, краще звернути увагу на мінімалістичні, витончені форми, високим хлопцям можна експериментувати з об’ємними.
 3. Особливості зростання бороди і ступінь густоти. Ідеальна рослинність на обличчі – велика рідкість, адже величезну роль відіграє генетика. У когось волосся росте нерівномірно, випадає або в’ється. У таких випадках, слід вибирати ту форму, яка пасуватиме краще.

Читайте також: Чоловіча стрижка Фейд.

Як вибрати форму, з урахуванням особливостей обличчя

Перш ніж сформувати контури бороди, варто врахувати особливості обличчя. Серед чоловічих форм обличчя найчастіше зустрічаються:

  • кругле;
  • квадратне;
  • трикутне;
  • овальне.

Яка борода підійде володарю квадратного обличчя

Чоловіче квадратне обличчя виглядає мужньо, тому потрібно підбирати таку форму, яка не сховає, а підкреслить природну брутальність. Чіткі лінії на вилицях, густе волосся на підборідді та коротке на щоках – головні риси форми для квадратного особи. Цапина борідка, коротка борідка – ідеальне рішення для представників чоловічої статі з квадратним обличчям.

Кругле обличчя – яка форма ідеальна

Головне завдання стрижки для хлопців з круглим обличчям – це його витягування. У такому разі підійдуть стрижки з довгим волоссям на підборідді. Популярними варіантами для такого типу обличчя є якір, Ван Дейк, еспаньйолка, з вусами або без.

Трикутне обличчя: яку форму обрати

Для трикутного типу головним принципом є баланс між звуженим чолом і широким підборіддям. Спробуйте стрижку Старий Голландець – вона чудово підходить хлопцям з трикутним обличчям.

Ідеальна форма для прямокутного обличчя

Не знаєте, яку форму підібрати для прямокутного обличчя? Майстри BAR.T радять розширити його, надавши трохи округлої форми, за допомогою довгого волосся на щоках і короткого на підборідді. Наприклад, шкіперська борода чи ширма – популярні рішення серед чоловіків з прямокутним типом обличчя.

Стиль – надто індивідуальна річ. Тому крім особливостей зовнішності, не забувайте про власні бажання. Пам’ятайте, що грамотно підібраної форми – мало. Рослинність на обличчі повинна бути доглянута і охайна, інакше навіть найкраща форма втрачає привабливість. Створіть найкращий образ у барбершопі BAR.T.

Bar.t