fbpx

Чоловіча стрижка Top Knot

Багато хто вважає, що чоловіча стрижка – це лише тимчасове явище моди, яке не тільки несподівано виникає, але і так само швидко забувається. Однак все нове – це добре забуте старе, і Top Knot (правильно вимовляти «топ-нот») – не виняток. 

За останні кілька років в нашому барбершопі в Києві, чоловіча стрижка Топ Кнот знайшла скажену популярність, завдяки різноманітності варіантів, оригінальності і простоті моделювання. Топ нот дослівно перекладається, як «вузол на маківці». Ця зачіска має багатовікову історію і її прототипом є класичнй Man Bun, адже пучки з волосся стали популярні ще в глибоку давнину. Аналогами користувалися і стародавні індійці, у яких обрізати волосся було не прийнято; і вікінги, у яких не було часу; і самураї, яких ми звикли бачити в чорних костюмах з пучком на голові. Практичність і краса – ті причини, за якими Top Knot сьогодні став поширеним. Така форма може і скорегувати овал обличчя і надати виразності рис.

Top Knot - ідеальний образ

Стрижка досить універсальна, тому фантазія в створенні образу – не обмежена. Можна втілити будь-які задуми, будь то грайливість, брутальність або божевілля – головне, правильно підібрати деталі. З давніх часів до нас дійшло безліч різноманітних технік Top Knot, проте з основних виділяють:

  • Топ нот з різким переходом – гострий контраст між стриженими скронями і потилицею з головною пасмом.
  • Топ нот з плавним переходом – зачіска для тих, хто не хоче ризикувати. Віскі поголені, але невелика довжина волосся є плавним переходом до верхівки.
  • Варіант стрижки без виголених скронь. Найдовше пасмо формує пучок, інші ж волосся – розпущені.

Кому варто вибрати стрижку Top Knot

«Топ нот» – зачіска для сміливих і впевнених у собі чоловіків, які полюбляють увагу. Така зачіска виглядає елегантно і мужньо. Вона поєднується з будь-яким стилем одягу, що досить зручно. Однак при рішенні зробити собі топ нот, слід оцінити свої зовнішні дані.

  • Якщо ви власник ідеальних рис обличчя, то це точно ваш варіант. Завдяки своїй універсальності, топ нот зможе скорегувати будь-яку форму обличчя і надати рис виразності.
  • Тип волосся не менш важливий. Кращим варіантом буде пряме або трохи хвилясте волосся. Якщо ви власник кучерявих волосся, то пучок на голові буде виглядати неохайно.
  • Важлива і довжина волосся – вона повинна бути не менше 15 см. Крім того, важливо стежити за посіченими кінчиками і тримати волосся в охайному вигляді.


Top Knot спробували вже багато світових знаменитостей. Бред Пітт, Джаред Лето, Джастін Тімберлейк і Леонардо ді Капріо не обійшли стороною надзвичайно популярну чоловічу стрижку. Top Knot ідеально виглядає на активних людях, дуже гармонійно поєднується із зірковим образом, практична і зручна в щоденному догляді.

Особливості догляду за зачіскою

«Топ нот» – це не просто сформований неохайний пучок волосся. Звичайно, перші дні зачіска виглядає ідеально, проте у міру відростання волосся вона втрачає свій колишній вигляд. Тому власникам топ нота слід частіше відвідувати барбершоп і доглядати за волоссям самостійно. Волосся завжди повинне виглядати розкішно, тому ретельний догляд – ключовий момент. Хороший шампунь, бальзам, зволоження, лікувальні маски – обов’язкові складові, від яких залежить якість волосся і їх зовнішній вигляд. Посічені кінці слід обрізати хоча б раз на місяць. Якщо у Вас є борода, то враховуйте, що її зовнішній вигляд і форма повинні поєднуватися з вашою стрижкою і підходити під образ в цілому. Охайний вигляд – запорука успіху.

Хоч Top Knot відомий давно, свіжий подих він знайшов за останні два роки. Хочете виглядати екстравагантно і солідно? Тоді Top Knot – кращий вибір. 

Bar.t