fbpx

Стрижка Кроп

Сьогодні чоловіки піклуються про свою зовнішність не менше жінок. Мати екстравагантну зачіску та виглядати помітно – мріє значна частина представників чоловічої статі. При цьому хочеться не витрачати багато часу на створення зачіски, а виглядати стильно швидко та без зусиль. Як домогтися такого ефекту? Кроп – трендова стрижка, яку часто замовляють у BAR.T барбершоп. Вона є аналогом Боксу та напівбоксу, проте виглядає набагато ефектніше. Легкий безлад, рівні лінії та простота у догляді – усі ці характеристики увібрала у себе зачіска Кроп.

Знайомтеся, трендовий Кроп

Зародилася зачіска Кроп у Франції. Сучасні варіації були зафіксовані на початку 20 століття у Нормандії. Особливо стрижка була популярна у Першу Світову Війну серед солдатів. Надалі стрижка почала поширюватися по світу та змінюватися на нові більш сучасні варіації.

У перекладі «Crop» – означає «відрізати», що повністю описує дану стрижку. Зачіска стала популярною в 21 столітті та зарекомендувала себе як універсальна стрижка, адже вона підходить під будь-яку зовнішність та стиль одягу.

Варіації стрижки Кроп

Як згадувалося вище, стрижка має безліч варіацій, тому кожен може вибрати зачіску на свій смак. Стрижка виконується як у класичних рішеннях, так і з неординарним підходом. Сьогодні найбільш популярними варіантами є:

 1. Гладкий Кроп. Якщо ви віддаєте перевагу стриманому стилю, цей варіант – найкраще рішення. Рівне, гладке волосся з фінальним акцентом – чубчиком, виглядає стильно та досить суворо.
 2. Рваний Кроп. Назва говорить сама за себе – філірований рваний чубчик, багатошаровий, каскад, що нависає  – ось, що це таке. Легкий безлад та недбалість створюють враження природної зачіски.
 3. Змішаний Кроп. Стрижка поєднує в собі рваний та гладкий кроп. Пасма гладкі й рівні, чубчик стрижеться косо. Часто, змішаний кроп відрізняється рваними пасмами – пір’ям. Виглядає яскраво та нестандартно.
 4. Френч Кроп. Симетрична та витончена. Невибаглива у догляді та вражаюче виглядає, додає брутальності та мужності.
 5. Кроп без чубчика. Завдяки чіткому кордону зачіски який є обрисами лоба, та відсутності чубчика, такий варіант виглядає вишукано та брутально.
 6. Ультракороткий Кроп. Така варіація популярна серед спортсменів, так як волосся стрижеться дуже коротко, трохи довше повністю поголеної частини.
 7. Подовжений Кроп. Для даної варіації характерні довгі пасма, при цьому милиці поголені. Незважаючи на те, що стрижка вимагає укладання, зусилля виправдовуються тим, що візуально зачіска виглядає сучасно та молодіжно.

Читайте також: Як вибрати форму бороди.

Техніка чоловічої стрижки Кроп

Для створення стрижки Кроп, Вам не обійтися без:

 1. Тонкого гребінця.
 2. Філірувальних ножиць.
 3. Машинки або тріммера.

Коли інструменти готові, можна приступати до формування стрижки.

 1. Для початку слід відокремити верхню частину голови від нижньої.
 2. За використанням машинки виголюється нижня зона. На даному етапі ви має чітко визначити, буде у вас плавний або різкий перехід.
 3. Пасма з верхньої частини голови зістригають ножицями.
 4. Закінчується створення Кропу філюванням пасом та їх укладанням.


Барбер відразу скаже, підійде обрана зачіска саме Вам або від неї краще відмовитися. Перш ніж створювати новий образ, довіртеся професіоналу, звертайтеся в барбершоп BAR.T та будьте у тренді!

Bar.t